Ziemziedes podos

30.05.2024
news

Šajā karstuma vilnī nedaudz jāatvēsinās ar domām par vēlo rudeni un agro pavasari. Prīmulas un atraitnītes vēl tik sūtīsim un audzēsim, bet ražotājs Heuger mums piedāvā jau 38. un 40.nedēļā saņemt ziemziedes, kas atkarībā no šķirnes gatavas ziedēt jau pirms salu atnākšanas un kā vienas no pirmajām pēc ziemas atkāpšanās. 

Skaistie, lielie ziedi izceļas augstu virs lapām, šķirņu krāsas svārstās no baltas, sarkanas līdz pat divkrāsu kombinācijām. Sarkanās šķirnes saglabā savu krāsu ilgu laiku pēc jauno ziedu veidošanās pārtraukšanas. Šobrīd mājas lapā pasūtāmi pusgatavie augi dažādu izmēru podos. Ziemziedes norādītais ziedēšanas laiks ir aktuāls pie nosacījuma, ka temperatūra dienā ir virs 0°C. Ja tomēr ir sals, tad tā uzziedēs pēc sala perioda. Ziedi lieliski saglabājas pat zem sniega un ir vieni no pirmajiem agrā pavasara vēstnešiem. Pēc ziedēšanas sezonas beigām augi kalpo kā dārza struktūras akcents visu atlikušo gadu. 

Šobrīd pasūtāmi pusgatavie augi podos, savukārt jaunstādu sortiments tiks atjaunots un būs pasūtāms no 2024.gada augusta.