Izvēlne

21.09.2018.

Sveicināts, Dārzniek!

Paldies par veiksmīgo sadarbību aizvadītajā sezonā!
Uzsākot 25-to sezonu, esam gandarīti par plašo, rūpīgi atlasīto sortimentu, kas Tavam biznesam nodrošinās aizvien jaunas iespējas!

Jaunstādu sortiments ir būtiski papildināts ar augstvērtīgām pozīcijām no Dummen Orange (vadošais puķu selekcijas un ražošanas uzņēmums pasaulē!). Īpaši izceļamas Jaungvinejas balzamīnes 'Magnum' (milzīgiem ziediem) un 'SunStanding', kalibrahojas, petūnijas, kā arī 71 dažādi Puķu maisījumi Confetti Garden! Pavisam kopā ap 600 šķirņu viengadīgu un ziemcietīgu puķu, no kurām daudzas par ļoti iepriecinošu cenu!

Krāšņumzāļu jeb graudzāļu sortiments papildināts ar vairāk kā 150 dažādām pozīcijām no ražotāja Hogendoorn. Pieejami dažādi apsakņotu spraudeņu kasešu izmēri, vairumā gadījumu - jau laicīgi sākot ar 9-to nedēļu!

Pusgatavie hortenziju augi no vācu firmas Heuger būs pieejami jau no 7.nedēļas, kā arī to sortiments papildināts ar 17 cm poda izmēra augiem.

Sēklu sortimentu papildinājumā īpaši izceļamas zemo samteņu sērija 'Super Hero' no Benary, kas uzziedēs jau 30-ajā dienā pēc sēšanas! Satimex asteru klāsts papildināts ar sēriju 'Chrisantella', kuras raksturo lieli, blīvi pildīti ziedi. Puķuzirnīšu piedāvājumu grieztajiem ziediem, lūdzu, meklē pie mūsu jaunā partnera Thompson & Morgan.

Sēklu jaunumu prezentācija apskatāma šeit.

Šo un daudz ko citu Tu atradīsi uzlabotajā mājas lapā www.onava.lv!

Piegādes nedēļas jaunajā sezonā ir nemainīgas: 3., 5., 7., 9., 11., 14., 17., 20., 24., 28., 33., 38., 40., 43.

Dalītās kasetes jaunstādiem iespējamas uz 5.,7.,9.,11. nedēļu. Preču saņemšana plānojama attiecīgajā nedēļas nogalē Beweship noliktavā vai ar SIA ONAVA transportu.

Pamata pasūtījumu jaunstādiem un podiem aicinu veikt līdz 1. novembrim.

Priecāšos par tikšanos birojā, dārzniecībā, Beweship noliktavā vai Puķu dienās 2019. gada 26. jūlijā!

Veiksmīgu un ziedošu sezonu vēlot,

SIA ONAVA vārdā

Vilnis Onkelis

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk