Izvēlne

07.09.2020.

Sveicināts, Dārzniek!

Pateicamies par veiksmīgo sadarbību aizvadītajā sezonā! Esam aktualizējuši jaunstādu, sēklu un podu sortimentu 2021. gada sezonai. Šī gada pārsteigums - Covid 19 - ir stiprinājis mūsu pārliecību, cik ļoti svarīgi ir uzturēt kvalitatīvu un plašu sortimentu, ko piedāvāt vietējiem audzētājiem. Mēs ticam, ka vietējie pircēji arvien vairāk izvēlas Latvijā audzētu produkciju, tāpēc mērķtiecīgi turpinām darboties, lai piedāvātu Jums augstas kvalitātes produktus un izdevīgas cenas visa gada garumā, kā arī veicam piegādes līdz Jūsu mājas durvīm.

 

Šogad sortimentu papildinām ar labāko jaunstādu izlasi no firmas Kientzler, kas ir viens no dibinātājiem apblavojumam "Proven Winners" - pārbaudītām, augstas kvalitātes šķirnēm, kas ir atzītas starptautiskā līmenī. Visu piedāvājumu skatīt šeit: Kientzler . Dažus īpašākos jaunumus pievienojām arī balkonaugu prezentācijā. 

Tāpat uz pavasari piedāvājam jau pusgatavus augus no firmas PAC - kalibrahojas, balzamīnes, petūnijas, dālijas, verbenas un vairākas citas sugas - tā ir lieliska izvēle, lai ietaupītu laiku un resursus! Piedāvājumu skatīt šeit: PAC pusgatavie augi.

 

Lai iepazīstinātu ar jaunajām šķirnēm no jau zināmajām jaunstādu firmām, esam sagatavojuši jaunumu prezentācijas: 

Dümmen Orange, Kientzler, KOPPE, PAC, Volmary balkongaugi

Volmary dārzeņi, garšaugi, ogas

Heuger, Volmary ziemcietes

Jaunumi sēklu sortimentā

  

Atsevišķas augu grupas - krizantēmas, pavasara sīpolpuķes (dālijas, frēzijas, krokosmijas), lauvmutīšu un matiolu sējeņi - tiks aktualizētas vēlāk, tāpēc pagaidām nav iespējams tās pasūtīt. Mēs Jūs informēsim par to, kad arī šo augu sortiments tiks atjaunots.

  

Pamata pasūtījumu jaunstādiem un podiem aicinām veikt līdz 1. novembrim.

Piegādes nedēļas jaunajā sezonā: 3., 5., 7., 9., 11., 14., 16., 20., 24., 28., 33., 38., 40., 43.

Dalītās kasetes jaunstādiem iespējamas uz 5., 7., 9., 11. nedēļu.

 

 

2020. gads ir mācījis mainīties, ātri reaģēt uz pielāgoties - arī sēklu pasūtīšanas noteikumos ir būtiskas izmaiņas. Turpmāk sēklas būs iespējams pasūtīt uz konkrētām piegādes nedēļām - tās varat redzēt katalogā, uzklikšķinot uz izvēlētās preces. 

Aicinām plānot sēklu pasūtījumus laicīgi - pievērsiet uzmanību, ka turpmāk sēklas netiks piegādātas pavasara mēnešos. Pēdējais sēklu pasūtījums tiks apstrādāts 1.12.2020. Un nākamā sēklu pasūtījumu apstrāde būs maija sākumā.

Kā arī viešam uzmanību uz to, ka sēklu piegādes laiks būs garāks - veicot pasūtījumu līdz 1. oktobrim, sēklas piegādāsim novembra beigās. 

Jautājumos par sēklām sazinieties ar Ingu: [email protected] | 28390541

 ___________________________________________________________________________________

Preču saņemšana plānojama attiecīgajā nedēļas nogalē Beweship noliktavā vai ar SIA ONAVA transportu.  

 

Lai būtu vieglāk orientēties plašajā piedāvājumā, aicinām sekot ONAVAS Facebook lapai - sezonas gaitā informēsim par jaunumiem, īpašiem piedāvājumiem un citām noderīgām tēmām. Skatīt šeit: https://www.facebook.com/siaonava/ 

 

Veiksmīgu un ziedošu sezonu vēlot,

SIA ONAVA kolektīvs

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk