Izvēlne

08.09.2017.

Sveicināti jaunajā Onava.lv mājas lapā!

Liels prieks Jūs satikt ONAVA jaunajā mājas lapā, kuras galvenais uzlabošanas mērķis ir, lai nepieciešamā informācija būtu vieglāk atrodama un uztverama.

Lai autorizētos, lūdzu izmantojiet iepriekš pie reģistrācijas lietoto e-pasta adresi un paroli. Ja paroli esat aizmirsis, izveidojiet jaunu šeit.

Pēc sekmīgas autorizācijas būs redzamas Jūsu cenas EUR ar PVN ar apjoma atlaidi, ņemot vērā visus Jūsu pagājušās sezonas pasūtījumus. Vairāk par atlaižu programmu variet uzzināt šeit

Ja iepriekšējā mājas lapas versijā bijāt iesākuši veidot pasūtījumu, proti salikuši preces grozā, bet nebijāt vēl to nosūtījuši kā pasūtījumu, tad lūdzam uzgaidīt, jo Jūsu groza saturs tiks atjaunots naktī no 8. uz 9. septembri. Šajā Onava.lv versijā netiks pārcelta Jūsu iepriekšējo pasūtījumu vēsture (ja tāda ir bijusi). Tā tiks veidota no jauna un saglabāta sākot ar 08.09.2017. Ja tomēr vēlaties saņemt iepriekšējās sezonas pasūtījumus Excel formātā, lūdzu sazinieties ar Unu rakstot una@onava.lv vai zvanot 20075725.

Visa pārējā būtiskā informācija par jaunās mājas lapas funkcionalitāti tiks nosūtīta nākamās nedēļas laikā. 

Ņemot vērā procesus, kas nepieciešami sekmīgai pārejai uz jauno mājas lapu un tam nepieciešamo laiku, liliju un gladiolu pasūtīšanas termiņš tiek pagarināts līdz 15. septembrim!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk