Izvēlne

31.07.2019.

Puķu diena Bulduros veiksmīgi noslēgusies!

Esam ļoti gandarīti par atmosfēru, pozitīvām emocijām un praktiskām zināšanām, ko varēja gūt tradicionālajā Puķu dienā Bulduros, kas šogad norisinājās 26. jūlijā un kuru apmeklēja dubultliels dalībnieku skaits. Liels paldies ikvienam, - šo uztveram kā patiesu novērtējumu savstarpējai sadarbības kultūrai un abpusēju ieinteresētību to vēl vairāk attīstīt un pilnveidot!

Liels paldies visiem konkursa 'Vasaras puķu kompozīcijas' dalībniekiem par izdomu un centību! Stingrā SIA ONAVA žūrija lēma, ka kompozīcijas visas ir vienlīdz skaistas un tāpēc uzvarētāji ir visi, kuri piedalījās un atbalstīja pasākumu. Paldies visiem 14 kompozīciju audzētājiem: Zs Sīļi, Brigitai Stalidzānei, Dacei Ozoliņai, Zs Jaunās Čūreikas, Ievai Erdbergai, Ilonai Bagātai, Ilonai Skudrai, Ivetai Vikainei, Rolandam Drelniekam, Rutai Birzītei Zs Bāķi, Rutai Litkinai, Sandrai Marcinkēvičai, SIA VIP DĀRZS un Ik Andumu Dārzs!

Īpašs paldies par atbalstu Bulduru Dārzkopības vidusskolas vadībai un kolektīvam, floristu komandai Inetas Ozoliņas-Skrūzmanes vadībā, stīgu kvartetam MONDO, skaņu operatoram Guntaram Gulbim ar komandu!

Paldies par atbalstu augu izaudzēšanā Zs Kliģēni, Rasmai Jungfermanei ar ģimeni, Bulduru Dārzkopības visdusskolas dārzniecībai, Rutai Birzītei no Zs Bāķi!

Semināra prezentācijas PDF formātā aplūkojamas šeit:

Onava's jaunstādu un sīpolpuķu jaunumi. Vilnis Onkelis

Onava's puķu sēklu jaunumi. Inga Parfeņenkova

Kā izaudzēt perfektu begoniju? Andre Vreugdenhil, Koppe

Balkonaugu jaunum. Dummen Orange, Josep Maria Padrosa Benet

Peonijas apstādījumiem un grieztajiem ziediem. Green Works, Daan Kneppers

Patīkamu atpūtu vēlot, lai ar jauniem spēkiem un domām tiktos jaunajā sezonā!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk